گسترش همکاری‌های پالیگان با دیزنی، متا، استارباکس و سایر شرکت‌ها در فصل دوم سال 2023

Polygon Collaborations with Disney, Meta, Starbucks,

در فصل دوم سال 2023، پالیگان  ($MATIC)، با استفاده از مجموعه‌ای از راه‌حل‌های مقیاس‌پذیری مبتنی بر اتریوم، رشد چشم‌گیری را تجربه کرده و توسعه‌های چشم گیر و اطلاعات کلیدی در اکوسیستم خود را اعلام کرده است. از جمله نکات مهم، پالیگان رو نمایی از بلاکچین لایه دوم به نام پالیگان 2.0 است. این توسعه جدید به عنوان “لایه ارزش اینترنت” به منظور به روزرسانی های قوی در معماری اصلی شبکه و اجماع سیتسم راه اندازی شده است.

Polygon Expanded Collaborations in Q2 2023
Polygon Expanded Collaborations in Q2 2023

پروتکل Polygon zkEVM

پروتکل Polygon zkEVM، یک پروتکل Zero-Knowledge (ZK) Layer-2 برای اتریوم رشد و پیشرفت بسیار خوبی را داشته و تا پایان فصل دوم سال 2023 به 200,000 هلدر منحصر به فرد رسید. این دستاورد قابل توجه با همکاری و یکپارچگی با بازیکنان مختلف صنعت همراه بود. یک جنبه مهم در این امر حضور MATIC در شکایت‌های SEC علیه بایننس و کوین‌بیس بود. با این حال، طبق اسناد  مشاهده میشود که اصول اساسی شبکه پالیگان تحت تأثیر این اخبار قرار نگرفتند.

همکاری های پالیگان با شرکت های بزرگ

علاوه بر این موارد، پالیگان همکاری‌های خود را با شرکت‌ها و موسسات معروف دنیا مانند فرانکلین تمپلتون، سکیوریتیز، مسترکارت و گروه موسیقی وارنر گسترش داده است. این شرکای جدید به همراه همکاران بالقه از جمله ادوبی، آدیداس، دیزنی، متا، نایکی، ردیت، رابین‌هود و استارباکس به پالیگان میپیوندند.

توسعه zkEVM Mainnet Beta

توسعه‌های جذاب دیگر شامل راه‌اندازی پالیگان zkEVM Mainnet Beta در تاریخ 27 مارس 2023 به منظور امکان انجام تراکنش‌های ایمن، سریع و ارزان هدفمند رونمایی شده است. علاوه بر موارد ذکر شده، راه‌حل مقیاس‌پذیری در بلاکچین پالیگان در برنامه Polygon PoS به نام پالیگان سوپرنت در حال حاضر در فاز آزمایشی قرار دارد. بعنوان خدمت دیگر این شبکه بلاکچین ، شناسایی حریم خصوصی Polygon ID، یک خدمت برای حفظ حریم خصوصی برای کاربران وب 3 است که از اثبات‌های ZK برای تأیید مدارک کاربران به طور خصوصی استفاده می‌کند.

نتیجه‌گیری

دستاوردهای پالیگان در فصل دوم سال 2023 نشان دهنده تعهد آن به پیشبرد فناوری بلاکچین و ایجاد همکاری‌های ارزشمند با شرکت‌های بزرگ است.

Leave a Reply

Your email address will not be published.