کوکاکولا به شبکه لایه دو کوین‌بیس پیوست

Coca Cola NFT

کوکاکولا شبکه لایه دو کوین‌بیس به تازگی را برای پیاده سازی مجموعه ان‌اف‌تی‌های شاهکار خود انتخاب کرده است.

بزرگترین برند نوشیدنی‌های جهان به شکل خیلی قوی و عمیقی در زمینه توکن‌های غیر قابل تعویض (ان‌اف‌تی) قرار میگیرد می‌گیرد و اولین مجموعه خود را در شبکه لایه دو کوین‌بیس راه‌اندازی می‌کند.

ان اف تی کوکاکولا در کوین بیس

در تاریخ 13 اوت، کوین‌بیس اعلام کرد که مجموعه جدید کوکاکولا به عنوان بخشی از رویداد “تابستان بر روی بلاکچین” خود راه‌اندازی شده است.

“کوکاکولا کمپین شاهکار جهانی خود را با اثرهای آیکونیک هنرمندان برجسته به شکل ان اف تی در آورده و این اثرها شامل آثار کلاسیکی مانند «فریاد» اثر ادوارد مونک به همراه اثرهای جدید هنرمندان ناشناخته است که “همگی با بطری آیکونیک کوکاکولا تنظیم شده‌اند.”

Coca Cola nft news
Coca Cola nft news

ورود کوکاکولا به دنیای ان اف تی

ورود کوکاکولا به دنیای ان‌اف‌تی‌ها یکی از برندهای مصرف‌کننده بزرگی است که تا به حال اعلام شده‌اند که با شبکه لایه دو کوین‌بیس درگیر شده‌اند. پروژه‌های دیجیتالی جمع‌آوری‌پذیر دیگری که منتظر انتشار در این ماه هستند، شامل Zora، Pixelmon، Showtime و Indelible می‌شوند.

ان اف تی های لایه دوم پالیگان در ردیت به 20 میلیون رسید

ان‌اف‌تی‌های تولیدشده در ردیت بر روی شبکه لایه دو پالیگان به بیش از 20 میلیون رسیده‌اند و تعداد زیادی از شخصیت‌های ادیت‌شده در ردیت  ازطریق 16.3 کاربر تولید و انتشار یافته‌اند.

حجم کلی معاملات ان اف تی

طبق تحلیل دیون، حجم کلی معاملات فروش ان‌اف‌تی‌های شخصیت‌های ادیت‌شده در ردیت بیش از 40 میلیون دلار بوده است. انتشار نسخه چهارم شخصیت‌های ادیت‌شده در ردیت با نام “تصور بازگشت به گذشته” در تاریخ 27 ژوئیه انجام شد و نسخه سوم معاملات بیش از 3.4 میلیون دلار فروش داشته است.

ان اف تی های بروس لی به شکل انیمه

یک پروژه انیمه جدید بر اساس هنرمند رزمی دیرینه، بروس لی، در هفته گذشته مورد توجه افراد زیادی واقع شده است. انیمه جدید به نام “خانه لی” انتظار می‌رود در سال 2024 منتشر شود. این پروژه توسط دختر بروس لی، شنون، و اموال بروس لی تأیید شده است. خیلی از افراد انتظار دارند بر طبق این انیمه ان اف تی های این هنرمند رزمی نیز تولید شود.

ان اف تی های خانه لی : زادگاه

استودیوی انیمیشن از چین، با نام Shockunit، که به پروژه‌های مبتنی بر ان‌اف‌تی معروف است، مجموعه ان‌اف‌تی ای به نام “خانه لی: زادگاه” را تولید کردهه و 49,000 ان‌اف‌تی را به ارزش بیش از 700,000 دلار فروختند.

موفقیت گرایمز در حوزه ان اف تی

موسیقی‌دان، خواننده، ترانه‌سرا و تهیه‌کننده موسیقی کانادایی کلر بوشه که به عنوان گرایمز شناخته می‌شود که گفته است که از فروش ان‌اف‌تی‌ها بیشترین درآمد خود را در زندگی نسبت به تمام دوران موسیقی‌اش  به دست آورده است.

فروش یک ان اف تی به قیمت 6 میلیون دلار

در طول بازار گاوی و حباب ان‌اف‌تی در سال 2021، گرایمز ان‌اف‌تی‌های “War Nymph” خود را در بازار Nifty فروخته و درآمد تقریباً 6 میلیون دلاری کسب کرده است.

در یک مصاحبه با مجله Wired در تاریخ 8 اوت، گرایمز گفت که ان‌اف‌تی‌ها “زندگی‌اش را تغییر داده‌اند” و سپس اضافه کرد: “من از اتفاقی که با ان‌اف‌تی‌ها و رمزارز افتاد، ناراحت هستم، زیرا به سرعت توسط  افرادی که تلاش می‌کنند از روش های کلاهبرداری ممکن کسب درآمد کنند، آلوده شد.”

نتیجه گیری

ان اف تی یکی از فرزندان بلاکچین است که در سال اخیر توجه هنرمندان و موسیقی دانان بزرگی را به خود جلب کرده است. شما میتوانید با کسب اطلاعات کافی به سادگی در این حوزه به درآمد بالایی دست یابید.

Leave a Reply

Your email address will not be published.