ولت دونالد ترامپ 2.8 میلیون دلار ارز دیجیتال دارد

Donald Trump Ethereum wallet

در خبری که اخیرا منتشر شده است موجودی کیف پول اتریوم دونالد ترامپ را نشان می‌دهد که مبلغی بالغ بر 2.8 میلیون دلار است، که مقدار قبلی که در اخبار قبلی آمده بود ترامپ حدود 250,000 تا 500,000 دلار در یک کیف پول اتریوم داشته است و قصد افزایش این مبلغ را داشته است.

موجودی ولت ارز دیجیتال دونالد ترامپ

یک اعلامیه مالی جدید نشان داده است که دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق ایالات متحده، بیش از 2.8 میلیون دلار در یک کیف پول اتریوم دارد.

Donald Trump 2.8M Ethereum
Donald Trump 2.8M Ethereum

درآمد چند میلیون دلاری دونالد ترامپ از ارز دیجیتال

این اعلامیه‌هکه در تاریخ 14 اوت توسط سازمان غیرانتفاعی نظارت‌گران بر اخلاق و اخلاقیات در واشنگتن به اشتراک گذاشته شد، نشان می‌دهند که ترامپ بیش از 4.8 میلیون دلار از هزینه‌های مرتبط با مجموعه‌های توکن غیرقابل معامله (NFT) که از تصویر او استفاده شده، کسب کرده است – به طور کلی حدود 7.6 میلیون دلار از فعالیت‌های مرتبط با ارزهای رمزنگاری‌شده به دست آورده است.

بازگشت به ریاست جمهوری

ترامپ  ، پس از باخت به رئیس‌جمهور فعلی، جو بایدن، در سال 2020 در تلاش است که در انتخابات ریاست‌جمهوری 2024 با حمایت از ارز دیجیتال به ریاست جمهوری بازگردد.

گزارش مالی اخیر ترامپ به اتهامات ترامپ در جورجیا در تاریخ 14 اوت درباره توطئه او و حامیانش برای دخالت در انتخابات ریاست‌جمهوری 2020 سایه افکنده است.

ترامپ، تاجر املاک میلیاردر، در گذشته تردید خود را نسبت به ارزهای رمزنگاری‌شده بیان کرده است، به عنوان مثال، او گفته است که ارزهای رمزنگاری‌شده “ممکن است مصنوعی باشند” و یک “فاجعه در انتظار است”.

حمایت یا عدم حمایت ترامپ از بیت کوین

 وی تصریح کرده است که “بیت کوین مانند یک کلاهبرداری به نظر می‌رسد” و از آن “خوشش نمی‌آید چون این ارز یک ارز دیگری است که در رقابت با دلار قرار دارد.”

مخالفت ترامپ با ارز دیجیتال

“من طرفدار بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری‌شده نیستم زیرا پول نیستند و ارزش آنها بسیار نوسان‌پذیر است و بر پایه‌ی هوا بنا شده است. دارایی‌های رمزنگاری‌شده بدون نظارت می‌توانند رفتارهای غیرقانونی از جمله معامله مواد مخدر و سایر فعالیت‌های غیرقانونی را تسهیل کنند…”

نتیجه گیری

برخلاف تظاهرات ترامپ به مقابله با ارز دیجیتال وی مقدار زیادی هلد اتریوم داشته و نزدیک به ده میلیون دلار در بازار ارزهای دیجتال سود کرده است و موجودی ولت ترامپ از همیشه سوال برانگیز تر است.

Leave a Reply

Your email address will not be published.