مخالفت قاضی با تصمیم ریپل

war between xrp and SEX

قاضی جِد راکاف روز ۳۱ ژوئیه، در تفسیر مفصلی از تست هاوی که با تصمیم دادگاه در مورد دعوای کمیسیون اوراق بهادار و بورس آمریکا علیه شرکت ریپل در تضاد بود، درخواست تراکنش های بلاکچینی کمپانی ترافورم لَبز را برای اوراق بهادار با کریپتوبالت‌ها تایید نکرد و دادخواست به طور کامل اجرا خواهد شد.

SEC disagrees with Ripple decision
SEC disagrees with Ripple decision

 مخالفت با ریپل

در صورت تایید این امر، دادگاه همچنین تصمیم دیگر خود که اعلام کرد ریپل با روش فروش خود به قوانین اوراق بهادار تخلف نکرده است را نیز رد می‌کند.

کلاهبرداری چند میلیارد دلاری؟؟؟

دعوای کمیسیون اوراق بهادار و بورس آمریکا علیه ترافورم لَبز و موسس آن، دو کون، در ۱۶ فوریه به دادگاه ارجاع شد که در آن این شرکت متهم شد به “برنامه‌ریزی کلاهبرداری اوراق بهاداری کریپتوبالت‌های چندمیلیارد دلاری”.

قاضی جِد راکاف

قاضی جِد راکاف از دادگاه نویویورک نوشت:

“به منظور این درخواست، تمام ادعاهای مطرح شده باید به عنوان حقیقت در نظر گرفته شوند و تمام استنتاجات معقول از آنها باید به نفع کمیسیون اوراق بهادار و بورس آمریکا در نظر گرفته شوند.”

در درخواست لغو قبلی دادگاه ، نمایندگان حقوقی ترافورم لَبز ادعا کردند که کمیسیون اوراق بهاداری و بورس آمریکا نه تنها بر کمپانی و موسس آن اختیار ندارد، بلکه با تصمیم دادگاه نسبت به اینکه توکن‌ها از جمله Mirror Protocol (MIR)، Terra Classic (LUNC) و TerraUSD Classic (USTC) به عنوان اوراق بهاداری تلقی می‌شوند  کاملا مخالفت کردند.

نتیجه گیری

با توجه روند پیش روی دادگاه ریپل و تصمیمات اخذ شده توسط این شرکت به احتمال زیاد شرکت ریپل بازنده ی این دادگاه خواهد بود و این امرممکن است آسیب بزرگی به جامعه ارز دیجیتال وارد کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published.