رابرت کندی جونیور دو بیتکوین برای هر فرزند خود خرید

Robert Kennedy Jr buying Bitcoin

در یک جلسه مجازی توییتری در تاریخ 26 ژوئیه، نامزد دموکرات انتخابات ریاست‌جمهوری، رابرت اف. کندی جونیور، تایید کرده‌است که در ابتدای امسال مقدار قابل توجهی  بیتکوین خریداری کرده‌است و برای هر یک از هفت فرزندش دو واحد بیتکوین خریداری کرده‌است.

buying 2 Bitcoin
buying 2 Bitcoin

کندی در این جلسه گفته‌است که این تصمیم به دنبال دریافت “بسیاری از انتقادات” از بزرگان صنعت رمزارز و رسانه‌های اصلی در پی نظرات مثبت خود نسبت به بیتکوین در کنفرانس بیتکوین مایامی در ماه مه‌است.

دو بیتکوین برای هر فرزند

او افزوده‌است: “بلافاصله پس از آن کنفرانس بیتکوین یک چک بزرگ گرفتم و گفتم، خوب، می‌دانید، پول خودم را در جایی قرار خواهم داد که برایش حرف زدم و بنابراین دو واحد بیتکوین برای هر یک از هفت فرزندم خریداری کردم.”

کندی شش فرزند زاده دارد، چهار پسر و دو دختر به سنین 22 تا 38 سال. به نظر می‌آید که فرزند هفتم از ازدواج اخیر کندی با بازیگر چرلی هاینز است که قبل از ازدواج آنها دختری داشته‌است.

دریافت کمک انتخاباتی با بیتکوین

در زمان سخنرانی‌اش در کنفرانس، او اعلام کرد که از آن پس به وسیله بیتکوین ازکمپین‌ها سرمایه گذاری انتخاباتی قبول می‌کند، اما ادعا کرد که هیچ سرمایه‌گذاری شخصی در این ارز دیجیتال ندارد.

این نخستین بار است که کندی اعتراف به مالکیت این رمزارز می‌کند و این با گزارشی از افشای مالی نشانه‌گذاری شده‌است.اگر کندی جونیور به‌ازای تقریبی 26,800 دلار بیتکوین خریده‌باشد جزو نهنگ های این بازار خواهدبود.

حمایت از دلار

در مصاحبه انتخاباتی خود، کندی برنامه خود را برای حمایت از دلار آمریکا با بیتکوین و همچنین استفاده از مبادلات درصورتی که رییس جمهور شود تایید کرد.

نتیجه گیری

وی مدعی شد بیتکوین را به‌عنوان یک وسیله‌ی بازگشت نوآوری به امریکا می‌بیند و اضافه کرده‌است که هر استثناءی از مالیات بر سودها برای تبدیل بیتکوین باید فقط برای سرمایه‌گذاران کوچکتر و کسب‌وکارها اعمال شود تا به ‌وضوح برای شرکت‌های بزرگ مانند بلک‌راک و گولدمن ساکس منجر به سودهای بزرگی نشود.

Leave a Reply

Your email address will not be published.